5% ÁLLANDÓ hírlevél kedvezmény regisztrált klubtagként, minden kedvezményen felül, akciós termékekre is.
Jöhet a palacsinta bármilyen formában, de akár új köntösben spagettiként is.
A palacsinta tésztához 50 g Pödör bio máklisztet, 50 g sima lisztet, 1 db tojást, 1,5 dl tejet, 1 dl szénsavas ásványvizet és egy csipet sót csomómentesre elkeverünk.
A szószunkhoz tegyünk egy kiürült fűszeres üvegbe 1 teáskanál Pödör bio tonka cukrot, 1 teáskanál Pödör alma gyümölcsecetet, 100 ml friss eperlevet és egy teáskanál Pödör mákolajat, majd jól rázzuk össze.
Öntsük a szószot a spagettinkre, szórjuk meg friss eper és áfanya darabokkal, és kóstoljuk is meg.
Partnereink közvetlenül a származási helyről importálják fűszereinket - közvetítők nélkül -, így biztosan tudjuk, honnan származnak kerülőutak, vagy kompromisszumok nélkül.
Kiskereskedőként, nagykereskedőként vagy viszonteladóként Ön dönthet az üzletében forgalmazni kívánt Pödör Prémium termékek választékáról és mennyiségéről, de együttműködhet kizárólag PICK UP partnerként is.
Ez a weboldal a felhasználói élmény fokozása érdekében sütiket (cookie) használ. Az használatával hozzájárul az adatok elemzéséhez, használatához.