2025.08.20 (szerda) -08.24 (vasárnap) között elmegyünk egy kis pihenőre. Ez idő alatt beérkezett rendeléseket 08.25-én (hétfőn) adjuk át a GLS futárszolgálatnak, másnapi kiszállítással. A még 08.19 -én 12.00 óráig beérkezett rendeléseket aznap feldolgozzuk, így azok várható kiszállítása 08.21 csütörtök.
5% ÁLLANDÓ hírlevél kedvezmény regisztrált klubtagként, minden kedvezményen felül, akciós termékekre is.
Készítsünk együtt egy színes és egészséges rózsaszín tésztát céklából, feta sajttal és Pödör bio mandulaolajjal – gyors, krémes és különleges!
Süssük meg a céklát, majd hagyjuk kicsit kihűlni. Ez lesz a krém alapja. Tegyük a turmixgépbe a sült céklát, adjuk hozzá az 50 g feta sajtot, a görög joghurtot, a fűszereket (fokhagymapor, vöröshagymapor, só, bors), valamint az 1 evőkanál mandulaolajat. Turmixoljuk sima, krémes állagúra.
Szórjuk meg a tésztát aprított dióval, a maradék morzsolt fetával és friss petrezselyemmel. Ezután azonnal fogyaszthatjuk.
Partnereink közvetlenül a származási helyről importálják fűszereinket - közvetítők nélkül -, így biztosan tudjuk, honnan származnak kerülőutak, vagy kompromisszumok nélkül.
Kiskereskedőként, nagykereskedőként vagy viszonteladóként Ön dönthet az üzletében forgalmazni kívánt Pödör Prémium termékek választékáról és mennyiségéről, de együttműködhet kizárólag PICK UP partnerként is.
Ez a weboldal a felhasználói élmény fokozása érdekében sütiket (cookie) használ. Az használatával hozzájárul az adatok elemzéséhez, használatához.